| yonutz63991 a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini 2 si cand scriu mesaje si scriu à imi scrie semnul intrebarii(celui care i-am trimis mesajul) si la  imi scrie a...Ce pot face?

3 răspunsuri:
| Blonda00 a răspuns:

Poi te ajut eu. deci tot ce tb sa afci ai vazut este un schimbator de scris o liniuta nu stiu km sa iti spun si poti sa afci sa scrii si in Franceza cum scriu ei si tu dai in romana... sperc ca te-am ajutat da-mi fundita te rog

| tp a răspuns:

Inseamna ca cel caruia ii trimiti mesaje nu are tastatura in limba romana

| Ioan_Armand_Anusca_Popa_1995 a răspuns:

Din nefericire nu toate telefoanele au tastatura sau limba romana de asta are probleme