| yonutz63991 a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini 2 si nu merge sa descarc melodii sadce pot face?

4 răspunsuri:
| Adelyna987 a răspuns:

Pai ai incercat cu un Bluetooth de pe PC si dupa el transmite pe telefonul tau prin Bluetooth? E imposibil sa nu poti trimite melodii

| yonutz63991 explică (pentru Adelyna987):

Sa descarc melodii de pe internet pe tel...ce e asa greu de inteles?

| Adelyna987 a răspuns (pentru yonutz63991):

Daca nu iti place raspunsul meu de ce ai mai intrebat eu mi-am facut treaba ti-am scris metoda mea daca nu iti pasa sau nu esti interesat nu mai pune intrebati de genul asta!

| yonutz63991 explică (pentru Adelyna987):

Am spus ceva in intrebare si tu ai inteles altceva!