| bitza075 a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini...am bagat de mai multa ori parola de deblocare a ecranului gresita si nu imi mai da voie sa fac nimic...cum pot sa-l deblochez?

3 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Tot asa am vazut la un prieten, dar lui ii aparea ca nu mai poate deschide 1-2 minute si daca o gresea de foarte multe ori nu putea sa mai umble pe el 30 min.

| SmileInGreen a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru. Acum caut o modalitate de a-mi debloca telefonul.