| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Mini S5570. Daca dau volumul la 1-2 [poate chiar 3] se aude incet, dar se aude oarecum bine. Daca il dau mai tare se aude, doar ca se aude foarte prost [sunetele nu mai sunt aceleasi, mai si paraie la anumite sunete].
Este din cauza telefonului? Sau a difuzorului? Tata are acelasi telefon, si cand cineva il suna, nu se aude asa prost ca al meu. Care poate fi cauza [face asa cam de cand l-am luat]? Si ce pot face in privinta asta?
Fundita; x.

Răspuns Câştigător
| helen45132 a răspuns:

Eu am telefon de asta si il am de mult timp, totul fiind in ordine, trebuie sa te duci de la magazinul de unde l-ai luat si ei iti vor explica ce trebuie sa faci sau ti-l vor repara chiar ei ca galaxy are garantie lungusoara, bafta si sarbatori fericitewinking

2 răspunsuri:
| Alcs a răspuns:

Salut si tatal meu are acelasi telefon doar ca are sunetul se aude foarte bine eu cred ca poate fi din cauza telefonului happy

| alexuztu a răspuns:

Difuzoru are mult praf! du-te cu el la curatatwinking funda?