| laurentiubig a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini s5570 si nu stiu ce are bateria am facut primele 4 incarcari de 12 ore da numi tine bateria numa vreo 5 ore si nici nu umblu pe el da oricum toate sunt dezactivate wifi, satelit, luminozitatea la minim... Apropo se incalzeste bateria foarte mult intr-un fel.

1 răspuns:
| Sebby a răspuns:

Aceeasi problema am avut.o si eu la un moment dat. Ceea ce trebuie sa faci este ca in momentul in care il bagi la incarcat sa nu.l scoti pana nu.ti afiseaza mesajul 'Baterie incarcata' sau ceva de genul. Lasa.l mai mult la incarcat. Si apropo de baterie asa se incalzeste si la al meu. E un telefon foarte buna dar totusi este 'Made in China'.