| Elenushpisicush a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Mini si din greseala am activat un robot care imi spune tot ce fac il aud doar cand maresc volumul media si numai gasesc cum sa il dezactivez ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| cipailina a răspuns:

Sistem de operare Android, nu? Da? Bine atunci. Ca sa il opresti ai doua variante:
1. Opreste-l
Menu->Setting->Applications->Running Applications->Il cauti in lista, dai click pe el si apoi dai pe Stop
2. Dezinstaleaza-l
Menu->Setting->Applications->Manage Applications->Downloaded (daca l-ai descarcat)/ All (daca l-ai avut dinainte)-> Cand l-ai gasit, dai click pe el si apoi Uninstall
Baftahappy

| Elenushpisicush explică (pentru cipailina):

Da faza e ca nu stiu cum se cheama thinking stiu ca e un robot.

| Elenushpisicush explică (pentru cipailina):

Mersi se chema TalkBack big grin

| cipailina a răspuns (pentru Elenushpisicush):

Nu ai pentru ce happy A fost o placere sa te ajut!