| geamuriXP a întrebat:

Am un samsung galaxy mini si nu merge internetul pe el am luat setarile de la orange dar nimic oare este din cauza ca nu mi-am pus o optiune cu internet sau pentru ca sunt in perioada de gratie?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca esti pe cartela, in perioada de gratie nu ai internet.Incearca cu wi-fi.Din pagina de notificari sus in stanga. Daca vrei mai multe lamuriri scrie-mi pe privat.

| Gmcc a răspuns:

Daca nu ai activata optiunea cu internet nu e o problema! Dar daca esti in perioada de gratie niciodata nu o sa-ti mearga! Alimenteaza-ti contul si o sa mearga cu sigurantawinking!

| McLouie a răspuns:

Pai ori iti trebuie sa iti rencarci cartela si dupa activeaza netuwinking