| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy mini2 iar problema e ca nu se mai incarca la incarcator. Se incarca doar la cablu de date conectat la pc, am incercat si alte incarcatoare de Samsung si nimic. Ce poate sa fie?

Răspuns Câştigător
| bogddy25 a răspuns:

Uite la mine stiu foarte bine am avut un soni in 2011 pe sina si tot la fel nu numai a mers castile apoi incarcatorul si apoi cablul de date intr-un final l-am dus la reparat si era procesorul si s-a stricat de tot daca este procesorul este pe duca dar procesorul este daca ai incercat si cu alte incarcatoare o sa mai i iti mearga 2 3 luni si pa apoi sper ca te-am ajutat.

| SAMM0603 a răspuns (pentru bogddy25):

Ce e drept, cred ca ai dreptate. Oricum imi cumpar altu cat de curand, luna asta. Surprinzator e ca m-a tinut pana acum si inca mai merge. laughing Spre deosebire de celelalte raspunsuri, tu primesti funda.

5 răspunsuri:
| ionutyoyo a răspuns:

Ori ti s-a stricat inarcatoru.ori ti s-a stricat "borta" aia unde il bagi la incarcat rolling on the floor ..cam astea ar fi...incearca cu un alt inarcator..vezi daca merge

| SAMM0603 a răspuns (pentru ionutyoyo):

Ai de capu' tau laughing
Am specificat deja ca am incercat si alte incarcatoare. Si nu e de la "borta" ca daca era de acolo nici la cablu de date nu se incarca. Citeste si analizeaza laughing

| ionutyoyo a răspuns (pentru SAMM0603):

Hhh ti sa strica telu..hai da si tu funda.

| Marius_Alexandru_1994 a răspuns:

Incearca si in alta priza...