| Seremet_Alexandru_1994 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s 3 si sunt foarte multumit de el dar am o singura problema cand incerc sa descarc ceva de internet ( nu google play store, ala merge bine) cum ar fi o melodie sau un film sau ceva de genu imi zice ca nu mai are memorie pentru a descarca fisierul cu toate ca pe telefon mai am 3 GB si pe card 25 de GB. Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| MitroKta a răspuns:

Cumva ai depasit traficul pentru internet, prevazut in abonament/ cartela?