| Cristina1994c a întrebat:

Am un Samsung galaxy S2 si cand NU mai este la incarcat tot imi arata ca il bag si il scot de la incarcat..intr-una face asa! Nu este prima data cand mi se intampla. Acum cateva luni mi s-a intamplat prima data si l-am resetat si nu a mai avut nimic pana acum..acum iar. ce sa ii fac?

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Ce i-ai mai facut:DPosibil sa fi luat ceva virus...

http://www.hard-reset.com/samsung-i9100-galaxy-s2-hard-reset.html

| thezbx a răspuns:

Pai la un moment dat telefoanee incep sa faca fite, ca doar nu o sa fie o vesnicie la fel ca atunci cand l-ai luat straight face. mai da-i un reset.

| CasianaBianca a răspuns:

Eu iti sugerez sa il duci la un specialist...sa nu il strici mai mult