| maricel a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4 care a inceput sa sara cromul de pe margine. Exista ceva, o vopsea speciala ca sa acopar acele portiuni?

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Trebuia sa-ti iei un bumper sau protectie pentru spate din silicon care acopera si marginile

| challenger a răspuns:

Nu prea poti sa-i faci ceva, stiu ca existau acele markere pentru masina care completau vopseaua la zgarieturi, dar nu stiu cat de folositoare sunt si daca au vreun efect. In niciun caz nu cred ca vrei sa-i schimbi marginea ( nu prea am vazut piese separate pentru S4 ), insa folosestete de un bumper sau huse ( cover / silicon ) pentru o protejare mai buna.