| LPMP a întrebat:

Am un Samsung galaxy s4 mini, deci arata ca se incarca dar nu incarca deloc dau ca sa il aprind asa si scrie cum se numeste tel si dupa se stage din nou cum se numeste tel si asa mai departe nu se aprinde deloc.Am dat si resetare ce trebuie facut, dar nimic. Va rog mult spuneti-mi ce pot face

Răspuns Câştigător
| Nicolae_Alberto_1996 a răspuns:

Salut! Cel mai recomandat este sa il resoftezi. Cauta pe google 's4 mini stock rom' si descarcă rom-ul. Apoi cauta pe Youtube 'how to install stock rom on s4 mini' si faci ce spune in tutorial