| andreirobert15 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s5 si cand vreau sa intru in camera foto imi da eroare!
Dc?

6 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Mai ai spatiu pe card? Sau in telefon?

| vladv26 a răspuns:

Dul la un service, asa e cel mai sigur lucru

| Iusty15 a răspuns:

Vinde-l sau combinal, e posibil sa fie fake...

| andreirobert15 explică (pentru Iusty15):

Nu e posibil l-am cumparat dintr-un centru Samsung

| Iusty15 a răspuns (pentru andreirobert15):

Atunci e un defect din fabrica, du-te cu el acolo de unde l-ai cumparat sau la un alt punct Samsung si o sa beneficiezi de garantie iar daca l-ai luat din afara tarii iei legatura cu un operator si I'll poti trimite la reparat(platesti doar dus-intorsul sau e moca, asta nu mai stiu)multa bafta

| adrian911 a răspuns:

Are o problema de software stiu si cei de la Samsung daca este in garantie ai noroc sa til repare daca nu spera si asteapta la un update