| Dx a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Tab 10.1 si nu. mi merge sa instalez adobe flash player. ul pentru a vedea filme sau sa ma joc...
Stii ce as putea face in acest caz?

Răspuns Câştigător
| emmyl a răspuns:

La mine a mers. L-am instalat foarte ușor de pe MARKET. Scrie privat să mai facem schimb de experiență.
Succes!

| Dx explică (pentru emmyl):

Acum imi apare ca s-a instalat Adobe-ul, dar...nu-mi merge pe internet...(sa vad un film,un video)
Am incercat sa dau pe ''deschide'' acolo in Market, iar cand sa se deschida pe net, se deschide dar nu-mi incarca pag pana la sfarsit.

1 răspuns: