| TheBlackEmo a întrebat:

Am un Samsung galaxy trend lite si am incercat sa ma conectez la net pe calculator de pe el,amvfacut tot ce trebuie am bagat usbul,am bifat thetering prin usb dar nu merge,pe telefon arata ca e activ dar pe calculator nu arata nimic, am si windows 7 pe care ar trebui sa mearga, ce are si cum il pot face sa nearga?

1 răspuns:
| M1hai a răspuns:

Este limitat din cauza softului producatorului, din cate stiu merge root-at dar pierzi garantia