| swordman a întrebat:

Am un Samsung Galaxy trend lite si am la el ca senzori doar accelerometru, pot adauga alti senzori?

3 răspunsuri:
| thisisMirel a răspuns:

Nu cred, daca nu e asa din fabrica nu poti.Numai daca te duci la GSM si pui tu, dar nu te sfatuiesc.Si am o intrebare, ca tot vreau sa imi cumpar un telefon de asta laughing...Cum merge, ce parere ai despre el?

| swordman explică:

Da, telefonul e foarte bun, e mare e bun, are procesor puternic dar singurul dezavantaj e lipsa senzorului magnetic

| MaximusBommel a răspuns:

Teoretic da. Practic e aproape imposibil fara echipamente robotice si cunostinte avansate in inginerie electronica.