| vlad838 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy XCover de vreun an si recent a inceput sa se comporte foarte ciudat. Pe ecran arata ca bateria este la 100%, dar uneori se inchide singur si dupa ce-l deschid imi zice ca nu mai e baterie, iar cand il pun la incarcat imi suna in continuu zicandu-mi ca s-a incarcat complet, dar imediat ce il scot imi spune ca e descarcata. Ce credeti ca are?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ori este din soft, (cel mai probabil) ori telefonul este defect din fabrica. Daca il ai in garantie du-te cu el sa ti-l schimbe.

| M3K4N0ID a răspuns:

Unde auzi sunt tot felul de probleme cu bateria, rezolvarea problemei este program-ul:Battery Doctor

| vlad838 explică (pentru M3K4N0ID):

Battery doctor am avut si eu si nu ma ajuta cu nimic