| steaua12 a întrebat:

Am un Samsung galaxy young si vreau sa trimit mesaj la cineva si nu merge deci scriu mesaje scrie trimitere scrie data si ora dar stiti trebuie sa apara si raport livrare si nu apare am redeschis telefonul de 10 ori si tot nu merge.Numai pe acel numar nu merge sa trimit mesaj in rest pe toate merg.De ce si cum pot rezolva?

1 răspuns:
| sebisori a răspuns:

Incearca la setari la mesaje sa dai la adresa mesagerie o s-o gasesti, trebuie sa o iei depinde de ce retea esti...Caut-o pe internet!