| alex495 a întrebat:

Am un Samsung gio si am vrut sa il rootez dar cand am intrat in modul recovery pentru a updata telefonul nu gaseste programul.Din intamplare am gasit un program care verifica daca poate fi rootat.E uite ca si programl arata ca nu se poate. Dau funda daca imi spuneti de ce nu gaseste zipul si daca e adevarat ce a zis programul.

Răspuns Câştigător
| domandaniel a răspuns:

Nu știu ce glumă de program ai folosit.Am Samsung Galaxy Gio și l-am rootat fără probleme.
Uite pe blogul meu am un tutorial+download fișier pentru Galaxy Gio :)

http://edys0n.blogspot.ro/2012/01/cum-sa-rootezi-un-samsung-galaxy-gio.html

Fundă?

| alex495 explică (pentru domandaniel):

Era blocat rootul.L-am deblocat

1 răspuns: