| Petrica123 a întrebat:

Am un Samsung GT S-3370.
Cand vreau sa intru pe Internet(am MB pe cartela)imi arata,, Service Unavailable,,!
P.S:Telefonu nu citea cartele de Romania si l-am decodat si acum merge cu cartela de Romania Orange(Am eu)

4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Iti trebuie setarile de la Orange pentru internet. Mergi la orice magazin Orange, cauta pe net, sau suna la relatii cu clientii. Ti se vor da gratis.

| Petrica123 explică (pentru antimulte):

Relatii cu clienti? Ce numar apelez? Expl: 333, 222 astea. ceva de genu nu? Zimi te rog numarul si ai funda!

| antimulte a răspuns:

411 si 456
Dar de la 7 la 10 seara.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te vom contacta in scurt timp pentru asistenta in setarea internetului pe telefonul tau. Te rugam sa ne oferi un numar de contact prin PM.

O zi buna,
Orange Helper