| Andiiiyyyyy a întrebat:

Am un Samsung s3 mini si nu se mai aprinde. Cand il aprind imi tot apare logo ul Samsung. Cand am dat factory reset imi apare robotelul si sub el nicio comanda.si apoi din nou imi logo ul la infinit. (Nu am rootat telefonul niciodata. Are cineva vreo idee?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O resoftare si e ca nou.Am incheiat, fara explicatii idioate si nefolositoare.

| Andiiiyyyyy explică (pentru anonim_4396):

Pai si cum fac aveata resoftare

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andiiiyyyyy):

Da-mi mesaj daca nu vrei sa dai bani la service.

| Bastanul2018 a răspuns:

Ai șters androidul fara să îți dai seama. Asta. Pățit și eu și am dat 30 de lei la un gsm. Și mi la făcut. Sper sa te ajutat.