| Ivascu_Alin_1999 a întrebat:

Am un Samsung s5, displayul merge dar la luminozitate mica palpaie si la maxima displayul se vede cu niste culori inchise, deschise. E de la display?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da cica e de la lcd, intre lcd si gorila glass e ceva care face asta, service

| RAY a răspuns:

Citeste aici despre Samsung https://forum.softpedia.com/forum/357-samsung/

| 2P a răspuns:

Da e de la display, trimite-l la garantie sau inlocuieste-l, e de la 4-5 milioane in sus un display pentru el

| NONAME113 a răspuns:

Poate fii de la display, firmware sau de la procesorul video, incearca un reboot sau o resetare din fabrica, daca problema persista, trebuie dus la service.

| Ramooooona a răspuns:

Du-te la un magazin de telefoane, si intreaba acolo, el/ea iti va spune concret ce are telefonul, funda?