| Pyron a întrebat:

Am un Samsung star 3 si cand caut ceva pe internet imi spune "Verificati profilul WAP'
De ce?
Cine stie ii dau funda!

8 răspunsuri:
| 12AA a răspuns:

Ai net pe tel sau prinzi de la modemul de la pc?

| Pyron explică (pentru 12AA):

Am net pe tel

| 12AA a răspuns:

Incerca sa dezactivezi wirelles`ul

| Pyron explică (pentru 12AA):

E dezactivat

| 12AA a răspuns:

Nu stiu atunci ..am incercat

| LoveeMakeup9 a răspuns:

Si mie asa mi se intampla iar dupa un timp dispare aia cu WAP si scrie Serviciu Indisponibil.Si eu am Star 3 laughing

| Ciobiii a răspuns:

Salut. Şi eu am acelaşi telefon şi am avut aceeaşi problemă, dar până la urma am reuşit să îi dau de cap. Prima dată intri în "Setări" la "Reţea" şi dai pe "Conexiuni" şi îţi va apărea o căsută la care va trebui să dai da sau nu, dar tu dai da. Apoi dai "Creare" şi prima dată îi pui un nume (Prima căsuţă), apoi dai jos de tot şi completezi ultimele 3 spaţii goale. Apoi te duci din nou sus, la URL Pagina de pornire şi scrii http://www.google.com şi dai Salvare sau Creare, nu mai ştiu sigur ce e. Apoi poţi intra pe internet şi fară Wi-Fi, doar cu internetul de pe cartelă. Sper că te-am ajutat. Funda? :-*

| AnimatedSignature a răspuns:

Pentru ca e patetic. Jalnic telefonul.