| WWEady a întrebat:

AM un Samsung star s5260 si mi-am cumparat cu router l-am instalat tot merge internetul pe telefon dar nu merge youtubeul imi zice se incarca in zona tampon dar nu se incarca ramane la 0 % stiti cumva dc?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Vezi ca ai pe undeva prin optiuni, pe la internet parca o chestie cu "streaming". Bifeaz-o.

| YONTU a răspuns:

Samsungul tau are wi-fi? Daca nu are nu te poti conecta la internet!

| samutzusamu a răspuns:

Doar daca nu are wi-fi sau nu poti sa te uiti la videoclipuri... incearca pe google si scrie un videoclip la care vrei sa te uiti si vezi daca merge...
daca merge inseamna ca trebuie sa-ti mearga si youtube-ul... daca nu nu are cum sa mearga pentru ca nu este facut pentru videoclipuri