| Spoorky a întrebat:

Am un server de deathrun si as vrea sa stiu cum sa fac ca ct cind moare sa se pune la tero si tero cind moare sa se duca la ct cum fac

2 răspunsuri:
| SobolanVasile a răspuns:

Cauti pe forumul celor del a gothic. dar parerea mea este ca o sa strici sv-u cu asa ceva

| Baba_Dani_2000 a răspuns:

Cred ca te referi sa nu mai poata sa se schimbe echibele, ei daca e asa trebuie sa instalezi un plugin care blocheaza pe cineva sa foloseasca jointeam x(adica sa intre intr-o alta echipa), dai pe google si gasesti pluginu, daca nu add djmoto60