| Nik_Nicola_1983 a întrebat:

Am un sistem 5.1 majestichts511opt merge dar cateodata se opreste din senin si nu stiu ce sa-i fac si de la ce este. Astept o parere, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Gabi001 a răspuns:

Verifica daca este alimentat corect sau poate sa existe intreruperi de contact verifica daca ai bagat corect in priza sau daca ai conectat corect musa la pc, incearca al un alt pc sau telefon, face la fel?

| Nik_Nicola_1983 explică (pentru Gabi001):

Era placa de la el ela de la un condesator care prin incalzire se oprea tot oricum mersi

1 răspuns: