| Mariuss314 a întrebat:

Am un sistem audio cu 2 boxe. Una se aude tare si una incet. Ce sa ii fac?

5 răspunsuri:
| yooocosti a răspuns:

Mai simplu vz jos in dreapta unde scrie volume, si vz daca is la fel unde scrie balance trebuie sa fie la jumatate;, daca nu`i la jumatate atunci de aia nu merge... daca nu merge atunci reinstaleaza placa audio! succeshappy

| rexxx a răspuns:

Verifica balanceul smug

| D1eSeL a răspuns:

Start > Control Panel > Comutare la modul de vizualizare clasic > Dispozitive de sunet si audio > Volum BOXE si acolo dai pentru fiecare in parte

| Orton_Alex_1990 a răspuns:

Deschideo cu curat-o ori o scuturi

| andreigroza a răspuns:

Poate e defecta