| BD_Andy_1999 a întrebat:

Am un sistem audio Goldy GT-1007SP (2 boxe si un subwoofer) si nu gasesc telecomanda pentru el, am avut una dar am pierdut.o. Era o telecomanda alba si mica unde puteam sa reglez bass-ul si sa maresc volumul.

Dau funda celui care ma poate ajuta

Va multumesc mult!

3 răspunsuri:
| Straviczki_David_2001 a răspuns:

Salut, am o solutie pentru tine. Daca ai in telefon bun gen Samsung Galaxy S6 sau mai bun, poti instala aplicatia "Peel Smart Remote" pe care o poti folosii la orice dispozitiv cu telecomanda. Doar cauti tipu de system audio, pui marca, si gaseste telecomanda.

| BD_Andy_1999 explică (pentru Straviczki_David_2001):

Un link de unde pot descarca?

| BD_Andy_1999 explică (pentru Straviczki_David_2001):

Am Lenovo A6010 Si nu merge aplicatia, zice ca nu e compatibil