| TheMafiotu98 a întrebat:

Am un sistem Logitech X-530 si cand conectez castile indiferent cat de tare sau de incet dau volumul din boxe volumul din casti ramane acelasi undeva la mediu zic eu. Ce pot face sa mearga normal?

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Este ieşire de linie, nu pentru căşti. Ieşirea de linie are semnal fix, indiferent de volumul sistemului.
Mai poţi jongla nivelul în acest caz din PC.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai conectat castile la boxe, caci asa le conectez si eu la Logitech-urile mele, atunci nu au posibilitatea de a regla si sunetul castilor. Vor merge doar la nivelul ala.

| Dany127 a răspuns:

Ai verificat volumul din pc?