| dan1989 a întrebat:

Am un smartphone Samsung Galaxy Trend Plus si nu pot transfera continutul (poze) de pe telefon pe PC. Am conectat cablul de date iar cand intru in telefon din PC (My computer >- GT-S7580) imi apar 2 foldere: Android si TMemo. In "Android" sunt iarasi doua: "data" si "obb"; iar in TMemo nu e nimic (e gol). Revenind la folderele data si obb, in fiecare din ele sunt mai multe foldere care incep cu "com" (de ex. com. google, com.android etc). Ideea e ca in niciunul din toate acestea nu gasesc pozele facute cu telefonul, cu toate acestea, pozele le pot vedea pe tel dar nu le pot copia in PC. Ce ma fac?

1 răspuns:
| anonymous00702 a răspuns:

Buna ziua.
Cauta in setarile tel-lului si o sa gasesti o casuta care e bifata pentru a nu-ti permite transferul de pe pc pe tel sau de pe tel pe pc, o debifezi si o sa-ti mearga sigur.
Sper ca te-am ajutat