| Animalul2013 a întrebat:

Am un Sony W910i ce nu porneste in niciun fel, cand il pun la incarcat se aprinde un buton rosu deasupra butonului de raspuns si am incercat sa ii fac un reflash cu calculatorul da nu il recunoaste si daca apas pe C si apoi ii bag cablul. Ce as putea sa ii fac macar sa imi dea un semn de viata. multumesc!

Răspuns Câştigător
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Este posibil sa fie de la soft, sau sa se fi ars display-ul sau "placa de baza", iar eu zic ca mai bine te duci cu el in service.Acasa nu ai ce sa ii faci happy