| Merikk a întrebat:

Am un sparthphone LG L9, pe care am vrut sa instalez un joc( de 1, 4 GB), dar care nu imi incapea in memoria telefonului. Nu mi-am dat seama de acest lucru si l-am descarcat, dar cand sa se instaleze, imi dau seama ca nu am destul spatiu de stocare. Iar acum memoria telefonului este plina si nu stiu cum as putea sterge acel joc care insa nu imi apare la aplicatii instalate pentru ca nu a fost instalat. Memoria e plina iar eu nu stiu ce sa fac ca sa sterg acel joc. Va rog sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Poate numai un hard reset :

http://www.hard-reset.com/lg-optimus-l9-p760-hard-reset.html

dar pierzi aplicatii/jocuri/fisiere.Scoate microSD-ul!

| Merikk explică:

Si ce pot face prin LG pc suite?
Poti sa imi explici mai multe te rog?