| inna_8493 a întrebat:

Am un stick care l-am formatat FAT, dar as vrea sa-l fac NTFS (pentru ca in FAT si FAT32 merge foarte greu). Am inteles ca imi trebuie un program anume, dar nu stiu care!thinking Pls zicetzimi si mie cum se numeste programul, sau lasatzi-mi un link de unde sa-l iau, pls! funditabig grin

1 răspuns:
| elycrissro a răspuns:

Daca nu poti cu windows incearca un programel special pentru reformatat stick-uri, inainte de a pune Windows-ul pe el.

Citeste mai mult..."Cum poti pune pe Stick USB (Flash USB) Windows 7, XP sau Vista"

http://www.byetsoft.eu/......vista.html