| anny15 a întrebat:

Am un stick cu capacitate 7.23 Gb. Daca dau la proprietati atat apare. Insa..cand vreau sa bag un film pe el ( are 4.5 gb) nu merge si imi zice ca nu este loc. Am incercat si un film de 3gb si nu merge. Incap doar cele cu 1gb. Nu inteleg! Care e problema? Mentionez ca stickul este gol, i-am dat si format.

3 răspunsuri:
| AlecsLexx a răspuns:

Daca l-ai facut vreodata bootabil, atunci ceea ce iti arata la Proprieties nu e adevarat. Am si eu un card de 8 Gb care mi-l ara de 52 Mb happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa il formatezi din nou dar nu ii da quick format si seteaza sa il formateze ntfs nu fat32 daca nici asa nu merge nu stiu ce sa mai zic
sper sa rezolvi problema

| Ionutz11 a răspuns:

Ce format e?
NTFS
FAT32
Daca ii format fat 32 schimbal in ntfs sau uitate la acest video poate te ajuta http://www.videotutorial.ro/? p=472