| anonim_4396 a întrebat:

Am un stick de 8 gb. mi-a pus cineva niste fisiere si printre care si un film care imi arata ca are 83, 3gb.Iar cand dau sa vad capacitatea stick-ului la total duce la 7.84gb.Problema e ca filmul nu-l pot sterge si nici documentele sa le vad nici sa le copiez.imi arata ca e o eroare de la "discul sursa".Cum as putea rezolva sau cel putin sa sterg documentele/formatare stick?

7 răspunsuri:
| cornel2121 a răspuns:

N-are cum 83 GB, sigur sunt MB

| Natashha a răspuns (pentru cornel2121):

laughing) asta e cel mai bun raspuns. e o diferenta totusi gb, mb... dar in fine...

| valentingb a răspuns:

Deschizi my computer, click dreapta pe stick, format, start

| Andrei7520152 a răspuns:

Formateaza stickul. daca nu te lasa sa formatezi, lasi stickul in slotul USB si restartezi windowsul, si incerci din nou.

| Andre6 a răspuns:

Incearca sa dai clik dreapta pe stik si selecteaza formatare, daca nu da rezultate copieti programul unloker si cu el sigur le vei sterge.bafta pa pa

| GabiRCG a răspuns:

Pai da...cel mai simplu formateazal...