| Dgn798 a întrebat:

Am un stick de la RDS(Digi) Huawei E173 si nu stiu cum sa-l conectez la tableta. Tableta mea este Odys Loox. Am incercat toate metodele in afara de aceea cu universal androot si root explorer si sa sterg niste randuri dintr-un fisier.De fapt am incercat-o pe aceea dar nu a mers nici o aplicatie.Universal androot, cand dau root imi da eroare si cealalta cand intru imi da eroare. Tableta mea are Android 2.3.

Răspuns Câştigător
| D3m0nX a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema eu zic sa-ti iei un router pentru wifi eu am internet pe cablu si mil conectez la router si am viteza de 70mb/s

4 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Sticku-ul functioneaza dupa ce ii instalezi programul...care este pentru Windows...iar tableta ta merge pe Android. Intelegi logica?

| Dgn798 explică (pentru CapitanuSemafor):

Asta stiam si eu...

| KSDT a răspuns:

S-ar putea ca tableta sa nu suporte stick-uri 3G.

| Dgn798 explică (pentru KSDT):

M-am uitat pe site-ul oficial al tabletei si am aflat ca suporta stick-uri 3G dar doar cateva modele mai vechi.