| Iriiiii a întrebat:

Am un stick Hama si deodata nu mi l mai citeste windowsul, cu toate ca beculetul rosu de la stick se aprinde (Ca si cum ar fi functionabil). Am windows 10, am incercat diferite programe si nu mi l recunoaste deloc. Are cineva vreo solutie?
Multumesc.

11 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Mini tool partition wizard free
daca acest program il vede atunci il poti recupera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi daca apare in Disk Management//

| Iriiiii explică (pentru anonim_4396):

Nu, nu apare

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iriiiii):

In Device Manager daca e vreun semnul exclamarii.

| Iriiiii explică (pentru anonim_4396):

Nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iriiiii):

L-ai bagat in alt port?

| Iriiiii explică (pentru anonim_4396):

L am incercat in toate porturile, bineinteles, si pe alt laptop

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iriiiii):

Atunci e stricat. big grin

| iwefgOficiall a răspuns:

Daca te uiti la videoul asta poate ai defect mass storage si de aia nu til vede.
https://www.youtube.com/watch?v=ldFZrRLn9T8

| Laurentiu340 a răspuns:

Hei, happy as avea eu o solutie dar e mai dificil, daca windows face zgomot cand bagi stick-ul atunci e bine probabil e ceva de la firmware-ul stick-ului si stick-ul are firmware ca si router-ul, pc-ul pot sa te ajut dar imi trebuie mai multe detaliiwinking

| Asli1998 a răspuns:

Incearca.ti norocul si cu USB SHOW