| BeYoU a întrebat:

Am un stick usb ...si de cate ori incerc sa copii ceva pe el se copie numai ca dupa ce le-am copiat si am scos stick-ul se sterge tot... crying c pot sa fac? dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| karellen a răspuns:

Ciudat. se sterge de pe hdd dupa ce scoti stickul? incearca sa-l formatezi si alege "restore device defaults". ar trebui sa mearga

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Raspunsul ti s-a dat mai sus, eu doar vreau sa te cultiv putin legat de verbul "a copia":
eu copiez, tu copiezi, el/ea copiaza
"copie" e un substantiv si inseamna "reproducere", "transcriere", iar pluralul lui e "copii".
Bafta.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă-ţi face asta ai putea să faci cum îţi spune "iulyan". Dacă tot nu va merge, formatează-l şi atunci nu-ţi va mai face probleme!

| iulyan a răspuns:

Pai dupa ce ai terminat cu sticul ( de copiat, sters etc) du-te in coltul din dreapta jos so o sa vezi o iconita mica cu o sageata verde si inca ceva gri.scrie "Safely Ramove Hardware". dai click dreapta pe el, il deshizi, o sa vezi cateva butoane dar dai click pe cel pe care scrie "stop', o sa se deschida inca ofereastra si acolo ii dai "ok" si gata. poti sa-l scotibig grinbig grin

| eu_9968 a răspuns:

Sa-ti cumperi altul...big grin