| Nesquik123 a întrebat:

Am un subwoofer 5.1 genius si cateodata nu merge cateva zile nu se aprinde lumina dar el face un zgomot usor ca si cum ar intra curent in el care stiti funda >:

3 răspunsuri:
| maryanshmen a răspuns:

Am avut si eu o problema cu un sistem de asta, tot la fel nu se aprindea tot timpul, si dupa am schimbat siguranta(aceasta se afla in spate sub undeva langa butonul on/of, trebuie desfacut cu o surubelnita)

| sdhashsah a răspuns:

Cel mai simplu dul la un specialist, pentru ca asa nu ajungi nicaieri, doar sa-l strici mai tare asta bineinteles daca mai ai ce strica.

| XtReMee a răspuns:

E de la transformator se ating toli intre iei iti recomand sa-ti iei un alt transformator de cati v e ala si gata trebuie si nul mai folosi la maxim funda