| anonim205647 a întrebat:

Am un tel. Allview P5 Life care câteodată face un sunet ciudat și trebuie să-l închid. Are puțin bateria umflată dar mai merge
Este din cauza bateriei?

6 răspunsuri:
| NoFeelings a răspuns:

Da, este. Recomand înlocuirea bateriei cu una nouă

| anonim205647 explică (pentru NoFeelings):

Eu as vrea să-mi iau alta dar nu găsesc pe stoc. Am căutat și în oraș.

| NoFeelings a răspuns (pentru anonim205647):

Păi găseștei pe net, noi. Nu merita sa îți strici Gelu. Am avut un p5 life pe care dintr-o data l.a lăsat bateria. Dar eu mi-am cumpărat alt tel, nu am luat alta baterie

| anonim205647 explică (pentru NoFeelings):

Eu aș vrea să-mi iau un Samsung Galaxy J5 (2016).

| NoFeelings a răspuns (pentru anonim205647):

Super alegerea, fiind toate punctele de vedere. Exista o sumedenie de huse superbe, varianta golf e absolut minunat, doar memoria ar fi un inconvenient, dar dacă îți iei un card, te salvezi

| roxanadrl a răspuns:

Da. Bateria este de vina, si eu am patit acelasi lucru. Eu am gasit baterie originala pentru acest telefon pe inowgsm.ro. Uite Link: https://www. inowgsm.ro/baterie-telefon/338-baterie-acumulator-Allview-p5-life-originala-091.html
Sper sa te ajute.