| Cristian_Ciobanu_1997 a întrebat:

Am un telefon Allview A5 quad plus. Am uitat modelul de deblocare si i-am dat un hard reset. Acum imi cere un cont google sincronizat anterior. Am incercat cu un cont dar dupa ce am introdus parola m-a dat inapoi la pagina in care trebuie sa scriu numele contului. Ce as putea sa fac? Mentionez ca: Telefonul ruleaza Android 5.1 si nu am depanarea usb activata.

1 răspuns:
| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Poți sa îl bagi în download mode și sa ii pui alt sistem dacă tot nu îți mai aduci aminte de adresa folosita