| PeekABoo a întrebat:

Am un telefon Allview P5 life care s-a blocat si nu vrea sa se aprinda. Eram pe net si dintr-o data s-a blocat, l-am inchis, iar cand am inceracat sa-l deschid nu mergea. Ecranul se aprinde, apare sigla firmei, bazaie(ca de obicei), dar ramane asa. Nu pot accesa meniul recovery.
Ajutor.

6 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Mie mi s-a intamplat cu un Samsung si nefiind in Romania am dat 30 de euro la reparat si acum merge foarte bine. sper sa nu mai am probleme cu el

| Anonim141297 a răspuns:

Nu știu ce să-ți spun. I s-a întămplat unui prieten și a fost cu el în servis. Dar nu știu dacă și-a cumpărat un telefon nou sau a fost reparat acela. Oricum mai bine mergi la un servis și îți vor spune ce e de făcut ( dacă mai e cazul) și cât va costa. Dacă e un rezultat negativ, poți împrumuta unul de la o persoană apropiată sau să iei unul mai vechi până când se rezolvă totul sau îți iei unul nou.

| Anonim141297 a răspuns:

Problema este la telefon, nu are legătura cu bateria.

| MayaQw a răspuns:

Incearcal sa il bagi la incarcat din cand in cand telefoanele fac asa, se inchid brusc.

| PeekABoo explică (pentru MayaQw):

Cand il bag la incarcat, imi apare ca e conecatat incarcatorul, dar tot nu se misca.

| Radu008 a răspuns:

Bateria ti s-a descarcat SIGUR!