| BlueBoy333 a întrebat:

Am un telefon care mi-a venit cu un incarcator d-ala mai nou, cu cablul de date ca fir pentru incarcator.Si imi incarca telefonul in vreo 8 ore, dar se incinge foarte rau.Si mai am incarcatoare vechi cu mufa la fel,cu caracteristicile la fel, doar ca se incarca in vreo 3 ore sinu se incinge deloc.Risc sa fac ceva la baterie daca il incarc cu alt incarcator decat al lui?

Răspuns Câştigător
| Thebestkiller a răspuns:

Nu risti nimic.folosind incarcatoarele vechi economisesti si curent

2 răspunsuri:
| JessJessie a răspuns:

Nu, risti doar sa te plictisesti asteptand sa se incarce telefonul la incarcatorul ala turmentat!

| BlueBoy333 explică:

Ok,multumesc!