| SiberGamerHD a întrebat:

Am un telefon E-BODA la care i-am dat resetare de atunci,daca vreau sa intru pe Youtube, magazin play etc. nu ma lasa, desi am internet bun imi spune "conexiunea a expirat" ce pot face?

Răspuns Câştigător
| tpuuser999 a răspuns:

In primul rand, ai grija ca data si ora sa fie setate corect (11 ianuarie, nu 1 noiembrie - luna si ziua inversate de ex).

Altfel, mai da-i inca o data reset si daca tot nu merge incearca si cu un alt cont google.

Problema poate aparea si de la unele routere, deci incearca si pe date daca n-ai incercat deja (sau invers).