| 12Darius13 a întrebat:

Am un telefon EVOLIO M5 si nu-ma lasa sa imi bag jocuri google play. Ce trebuie sa fac? Imi da cod de eroare -505

3 răspunsuri:
| Yoggy a răspuns:

Intra pe Google si scrie eroare 505... O sa iti arate ce e si ce trebuie sa faci... Funda happy?

| roman24 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema.
Mergi la setări si reseteaza setările deoarece este o problema de la android

| Dascalu_Rareş_2000 a răspuns:

E problema telefonului, am exact acelasi telefon si mi se intampla la fel, nu e doar de la al tau, cred ca e greseala de fabricatie, la urma urmei e o chinezarie.