| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon la care i-s-a stricat ecranul nu mai vad nimic dar stiu sa umblu bine pe el asa, dar am niste poze de care am nevoie si tel meu nu are cablu de date doar inflarosu cum as putea sa le dau jos de pe telefon pe calculator tinand cont ca nu am decat inflarosu la el(am auzit ca este un program) va rog mult sa imi spuneti daca char exista si daca da cum se numeste si cum se foloseste va multumesc fff mult daca ma puteti ajuta

4 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Vezi ca si calculatorul tau va trebui sa aiba un receptor "infrarosu". Desktop-urile de obicei nu au. La un laptop ai putea sa gasesti asa ceva.
Shin.

| Vasi_2046 a răspuns:

Ai uitat sa spui ce telefon ai, ca sa te ajutam! Si daca poti sa ii activezi infrarosu fara sa vezi pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da si eu am problema asta da eu nu stiu sa intru la muzica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le stergi