| Bunny_8478 a întrebat:

Am un telefon LG G2 flex.Azi de dimineata stateam pe el si deodata s-a inchis si acum nu se mai deschide.Am incercat sa il resetez,sa il bag la incarcat, bateria nu am cum sa o scot.Stie cineva ce as putea sa mai fac inainte sa il duc la service?

2 răspunsuri:
| KillerMDFK a răspuns:

Incearca sa-l tii in priza
vreo 1 ora si apoi scoate-l si tine apasat ca sa-l deschizi dar daca la-i luat din magazin ai garantie dar daca de la romi (e de unica folosinta happy )

| darrio2007 a răspuns:

Cum ai incercat sa il resetezi daca nu se deschide? Daca se deschide poti face o revenire la setarile din fabrica.