| blusor007 a întrebat:

Am un telefon LG GT400 cu card de memorie. Am avut mai multe poze decat am acum in telefon si puteam sa le sterg dar acum telefonul nu ma lasa sa sterg nimic! Ce sa fac? am incercat sa-l inchid si deschid sa-i scot bateria dar nu a functionat cu nimic! Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| AaDdEe a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel. Am aflat ce s-a intamplat de abia dupa ce mi-am cumparat alt telefon. Nu iti face griji. Fa rost de un alt telefon(al mamei, al tetalui...)1 pune cartla ta initiala pe celalalt telefon 2 Iati alta cartela 3 TRimite-ti pozele, muzice si ce mai ai tu pe cartela(dar mai putine caci aveai memoria prea plina)big grinfunda?

1 răspuns:
| LexyXD a răspuns:

Pai depinde de unde ti-ai luat telefonul. De ex. eu mi la'm luat furat da in cutie cu casti..etc...P.S..nu el l'am furat.