| raulx222 a întrebat:

Am un telefon LG Optimus Black blocat pe Orange si vreau sa il deblochez. Imi puteti spune cateva metode gratis si sigure?
Mai am o intrebare. Telefonul e pe abonament, daca il deblochez, imi pierd garantia sau ceva?

2 răspunsuri:
| pYv a răspuns:

Nu exista(sau nu stiu eu gratuit) program de, decodat LG-uri pentru ca omnius numai este gratis demult...iar odata decodat telefonul isi pierde garantiahappy

| XxXDanielXxX a răspuns:

Eu zic sa il faci la un sediu de la cosmote chit ca va costa dar va fi ceva sigur(nu iti vei pierde garantia). Dar daca vrei neaparat sa shimi reteaua iar el este blocat poti sa il duci la un din asta de telefoane si til face pe max 50lei(da iti vei pierde garantia)