| ShadowOnMyRainbow a întrebat:

Am un telefon LG T385 si de fiecare data cand pun un videoclpi facut cu telefonul, sonorul nu se aude, de parca nu ar fi, dar la alte videoclipuri merge.Stie cineva de ce nu se aude nimic sau cum as putea face sa se auda?

1 răspuns:
| ScObYtoArE a răspuns:

Vezi si tu ca poate cand filmezi ai optiune de microfon pornit sau oprit daca nu cand inregistrezi da volumul la maxim si daca nici asa nu merge da si chestia aia cu setari din fabrica sau scrie ceva gen(asa ar trebuie in romana) si sa-r putea sa isi revina daca nu inchide si redeschide-l cam atat.